Flormar İndirimli Ürünler | Simay

343 0

Bir kadının almayı en çok sevdiği şeylerin başında ayakkabı ve kozmetik ürünleri geliyor. Neden mi? Çünkü bizim için bir tutku ayakkabı ve kozmetik. Belki de oyuna geliyoruz ama çok güzel şeyler üretiyorlar ne yapalım?
Kozmetik ürününe para harcarken ben bir dakika düşünmeden iyisi neyse onu alırım. Kozmetik bu şakaya gelmez yüzümüze, cildimize sürüyoruz. O yüzden de çok araştırıp en iyisini bulur sonra da hemen alırım. Flormar da yerli kozmetik firmalarında beni en çok etkileyenlerden biridir.
Mazisi Milano’ya kadar dayanan bu marka 1970’lerde Türk ailesine geçmiş ve o zamandan beri Şenbay ailesi firmayı hep daha ileriye taşımış. Hatta 60 katlık bir büyüme olmuş Milano’dan alındıktan sonra. O yüzden Flormar oje diyince ilk akla gelenlerdendir ya da göz kalemi. Kozmetik anlamında çeşitliliğe sahip olduğu için aradığım birçok şeyi bulabiliyorum içinde. Bakım setleri, tırnak koruyucular, makyaj ürünleri. Ülkemize her geçen gün giriş yapan dünya markalarının yanında kendi çizgisini koruyarak bize yerli markamız olmasının gururunu yaşatan Flormar son dönemde Yves Rocher Grubu tarafından %51 hissesi ile alındı. Ama bu satış Flormar’ın çizgisini bozmadı. Çünkü uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle gönlümüzü fethederdi malum. Bu satış haberiyle bir korktuk fiyatlar yükselecek, eskisi gibi olmayacak diye. Fakat dedim ya bu satış Flormar’ın çizgisini bozmadı. Hatta daha kaliteli ürünleri yine uygun fiyatla bize sundu. Dünya markalarının çıkardığı özel ürünlerin bile eşdeğerini bu markada bulmak mümkün.
Kadınların dünyasında renklerin ne kadar önemli olduğunu ancak yine kadınlar anlar. Bizim için sadece mor yoktur, lila, mor, eflatun, mürdüm ve daha bir çok çeşidi vardır. Kadınlar hayata ne olursa olsun renkli bakmayı sever ve ne yaşarsa yaşasın renkli görünmek ister. Bu yüzden de kadınları anlamak zordur. Rol yapmaya ne gerek var anlamayan halbuki bu bir yaşama ve hayattan zevk alma biçimidir. Tam da bu noktada Flormar’ın neden bu kadar başarılı olduğunu anlayabiliriz. Çünkü “renk” markanın merkezi. Renklerle oynamadan, çok çeşitli renklilik yapmadan hiçbir koleksiyonunu çıkarmıyor. O yüzdendir ki Flormar’da oldukça renkli seçenekler buluyoruz. Tam da istediğimiz şey olduğu için de Flormar’ı bizi anlayan marka olarak aklımıza kazıyıp, bir ihtiyacımız olduğunda hemen oraya koşuyoruz. Eh söz konusu bir de Flormar indirimli ürünler oldu mu yeme de yanında yat. Online olarak sitesinden de alışveriş imkanı sunduğu için alışveriş yapması da oldukça kolay. Koşmamıza gerek kalmıyor 😊
Simay da koşmayıp, internetten sipariş verenlerden. Zeki kız. Flormar indirimli ürünler yakalamış bir de. Bakalım o da benim sevdiğim gibi Flormar markasını seviyor mu?

8.9
Kalıcılık 9.6
Kalite 8.6
Marka 8.6
Çeşitlilik 8.2
Cilt Sağlığı 8.1
Fiyat 10
Simay'a Göre

What's your rating?
8.6 Users rating based on 1 votes

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir