JBL Kulaklık | Zeki

601 0

Herkese selam, videoda da izlediğiniz gibi bugünkü konumuz, JBL T 450 BT model performans canavarı Bluetooth kulaklık. Kablosuz kulaklığın revaçta olduğu bir dönemdeyiz. Kablolardan kurtulup rahat hareket edebildiğimiz JBL T 450 BT model kulaklık bize bir nevi özgürlük sunuyor. Özellikle de spor yaparken. Kulak üstü kulaklık olarak geçen bu modellerin deri kısmının kulağı çok güzel kapladığını ve harika bir performans sunduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. JBL T 450 BT, sert plastikten yapılmış bir ürün olmasına rağmen çok hafif (300 gr.) ve katlanabilir bir ürün.
JBL T 450 BT model kulaklık, siyah, mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı renk sunumu ile satışa sunuldu. Beyaz rengin çabuk kirlenebileceği konusundaki endişemi de paylaşmadan geçmek istemedim.
Uzun saatler kulağınızı ağrıtmadan kullanabileceğiniz bir ürün olmuş JBL T 450 BT. Sağ kulakçığın altına, açma kapatma ve ses yükseltip kısma tuşları yerleştirilmiş. Ses tuşlarının ortasında ise müziği durdurma veya gelen telefon aramasını cevaplandırmak için çok fonksiyonlu bir tuş konulmuş.
11 saat şarj ömrü olan JBL Kulaklık, 2 saat gibi bir sürede tam dolum sağlıyor. Kulaklığınızın ne kadar şarj ömrü kaldığını ise telefonunuzun sağ üstünde çıkan kulaklık simgesinin yanında görebiliyorsunuz.
Ses kalitesinden yukarda çok az bahsetmiştim. JBL T 450 BT’nin ses kalitesi benden tam puan aldı diyebilirim. Son sesi açtığınız zaman özellikle spor yaparken sizi uçuruyor. Tek problem telefon konuşmalarında gerçekleşiyor. Siz karşı tarafın sesini rahatlıkla duyabiliyorsunuz fakat karşı taraf sizin sesinizi biraz zor duyuyor. JBL T 450BT Bluetooth kulak üstü kulaklığın orijinal kutusundan çıkan şarj kablosu çok küçük. Bu yüzden, ya kullanmadığınız zamanlarda şarj etmeniz gerekecek ya da harici, daha uzun bir şarj kablosu almanız. Oyunculara tavsiye etmememin tek nedeni ise ihmalkar olmamızdan kaynaklanıyor. Eğer cihazı şarj etmeyi unutursanız oyuna tam başlayacakken daha da kötüsü oyunun ortasında şarjınızın bitmesi içten bile değil.
Sonuç olarak, ben JBL Kulaklık ’ı genel anlamda çok beğendim. Tasarımı ve kullanılan malzeme bir tık daha iyi olabilirdi. Telefon görüşmeleri sırasında sesim karşı tarafa daha iyi de gidebilirdi. Bunların haricinde, fiyat, marka ve kullanışlılık bakımından benden tam puana yakın aldı.

9
Fiyat 9.3
Tasarım 8
Kalite 9.2
Marka 9.4
Kullanışlı 9.3
Zeki'ye Göre

What's your rating?
0 Users rating based on 0 votes

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir