Nıke Huarache | Zeki

851 0

Yaz aylarında rahat hareket edip, gün boyu ayağınızı sarıp mükemmel rahatlık sağlayan bir ayakkabı olmuş Nike Air Huarache. Çok hafif ve rahat olup hava alabiliyor olmasının yanı sıra, sağladığı düzinelerce renk seçeneği de Huarache’ın tercih edilmesinde en etkin sebepler.
Nike Air Huarache, sentetik deri desteğini sadece en çok ihtiyaç duyulan alanlarda uygulamış. Böylece Huarache, ayağı çok iyi sarıp, süper hoş hafif bir his veriyor. İşin güzel yanı tüm gün bu hissi ve rahatlığı hissediyorsunuz. Huarache’ın yapımında kaliteli malzemelerin kullanılmış olması da uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Dikkatli kullanım sonucu uzun vadede deforme olmadan kullanabileceğinizi düşünüyorum.
Nike Huarache, 1992’de yayınladıkları reklamda ‘’Bugün Ayaklarınıza sarıldınız mı?’’ sorusuyla kendisini duyurdu. Tasarımcı Tinker Hatfield’ın, minimalizmin fonksiyonelliğine dair yaptığı araştırma sonucunda ortaya çıkan Nike Air Huarache model ayakkabı, özelliklerini göz önüne aldığımızda ilgi çekici bir soru olmuş. Yıllar geçtikçe yenilenen ve gelişen tasarımında renk seçeneğini bol tutsa da orijinal ve sadeliğini hiç kaybetmemiş olması ve kendine has duruşuyla kısa sürede gönlümü fethetti.
Sneaker denince akla ilk gelen markalardan olan Nike, üye olan herkese kendi sitesinin ‘’NIKEID’’ servisi aracılığıyla Nike Huarache gibi modellerini dilediğiniz renk ve tasarımla kişiselleştirip sipariş etme ayrıcalığını da sağlıyor. Bir ayakkabıyı eşsiz ve tam olarak istediğiniz gibi tasarlayıp, kişiliğinizi yansıtmanız için de etkili bir araç olmuş.
Toparlayacak olursak, Nike Air Huarache model ayakkabı, ayağı parmaktan topuğa saran çok hafif ve konfor vaat eden bir ürün olmuş. Her açıdan sınıfı geçen Huarache, fiyatıyla göz korkutuyor. Biraz daha uygun olsa her yönüyle mükemmel olacak bir ürün fakat bu paraya değer mi? Diye soracak olursanız da bence değer derim. Şahsen ben çok sevdim.

9.6
Rahatlık 10
Tasarım 9.7
Dayanıklılık 9
Marka 9.5
Fiyat 10
Zeki'ye Göre

What's your rating?
5.8 Users rating based on 2 votes

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir