Pantene 3 Dakikada Mucize Krem | Simay

6468 0

İnsanın kendine bakması ne kadar zor ve zahmetli bir iş hiç düşündünüz mü? Vitamin eksikliği olmaması için sağlıklı beslenmeliyiz, güneşten korunmalıyız ama D vitamini de almalıyız, bol su içmeliyiz, spor yapmalıyız… Bu bakım işinin bir de kadınlar için olanı var ki, ooff off!

Cildimiz pürüzsüz olsun, parlasın. Tırnaklarımız hep manikürlü olsun, temiz dursun, sürdüğümüz ojeler biz istemediğimiz sürece çıkmasın. Lazerlere gidelim, istemediğimiz yerlerdeki tüylerimizi yakalım, bir daha çıkmasın. Gözaltlarımız hiç morarmasın, torba torba olmasın. Saçlarımız hep parlasın, uzasın, sağlıklı gözüksün. Daha devamı var. O kadar uzun bir liste ki buraya sığmayabilir.

Saç bakımında hem içeriden hem de dışarıdan dikkat etmek gereken şeyler var. Örneğin yeterince vitamin almazsanız ya da kansızlık probleminiz varsa hoop hemen saçlar kırılır, cansızlaşır ve yoluk yoluk durur. Burada zaten sağlığınız söz konusu olduğu için dikkat edilmek zorunda. Fakat dışarıdan dikkat etmeniz gereken şeyleri hepiniz biliyorsunuz ama hiç dikkat etmek yok. Saçlarınızı sürekli boyatırsanız o saç yıpranmaz mı hiç? Ne kadar organiğini yapsalar da, en zararsızını bulsalar da boya sonuçta bu. Kimyasal var içinde. O hiç zarar vermez mi? Hiç boyatmayın demiyorum ama güvenli aralıklar bırakın boyalarınız arasına ki saçınız işlem sonrası kendine gelecek ve kendini onaracak zaman bulsun. Bir de allah aşkına saçınız uzayacak diye aylarca saçınızı kestirmemezlik yapmayın. Yahu kırılıyor o saç nasıl uzasın? Sizin kalbiniz kırıldığında onu onarmadan devam edebiliyor musunuz? Saç da öyle işte. O kırıkları onaramayacağınız için kesmeden uzamıyor. Çünkü tüm gücünü onları onarmaya harcıyor, uzamaya gücü yetmiyor. Bir de zaten isterse ayak bileğinize kadar o şekilde uzatmış olun, uçları yoluk yoluk, çalı süpürgesi gibi dururken uzun olmasının ne anlamı var? Ah bir de o saçlara her gün her gün şekillendiricilerle ısı uygulayanlar var ki evlerden ırak! Sakin olup yavaşça elinizdeki düzleştiricileri/maşaları yere bırakın. Eliniz yanıyor dokunamıyorsunuz saçınıza nasıl basıyorsunuz o sıcaklığı? Tabi ki özel günler, özel buluşmalar olur saçınızı kendi haline bırakmak istemediğiniz ama her gününüz saçınızı acıtacak kadar özel mi gerçekten?

Bu içeriden ve dışarıdan yapmamanız gereken ya da dikkat etmeniz gereken bazı şeylerden bahsettim. Şimdi geldik saç temizlemeye ve bakımına. Benim babam hep zeytinyağı sabunuyla saçlarını yıkar şampuan hiç kullanmaz ve saçlarının daha yumuşak olduğu bir gerçek. Fakat denedim ve uzun saçlarda kesinlikle öyle olmuyor. Saçımı her yıkamadan sonra tarayabilmek için o kadar serum/sprey kullanıyorum ki şampuanla yıkasam daha iyi diyerek o sabunu babama bıraktım. Pantene saç konusunda benim her zaman sevdiğim markalardan olmuştur. Formülüne ne koyuyorlarsa şampuanı bile saçınızı yumuşatıyor ve mis gibi kokutuyor. Saçı onaran asıl ürün ise saç kremi. Pantene 3 Dakikada Mucize Krem (3 Minutes Miracle) gerçekten 3 dakikada saça nasıl nüfuz ediyorsa o saçlar anında yumuşuyor ve bir kutu sonunda saçlarınız parlamaya başlıyor. İçinde çeşitli yağ özleri ve vitaminlerle yıpranmış, işlem görmüş yorgun saçlar için üretilen bir mucize formül. Pantene 3 Dakikada Mucize Krem (3 Minutes Miracle) 4 farklı çeşide sahip; Pantene Pro V 3 Dakikada Doğal Sentez Güç, Pantene Pro V 3 Dakikada Parlaklık ve Nem Terapisi, Pantene Pro V 3 Dakikada Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Pantene Pro V 3 Dakikada Saç Dökülmelerine Karşı Koruma. Kolay durulanabilmesi bu kreme bence bir artı daha katıyor. Diğer kremlerde saçınızdan çıkarmak için oldukça uğraşmanız ve yıkamanız gerekiyor. Fakat Pantene 3 Dakikada Mucize Krem normal durulama zamanıyla saçınızdan temizlenebiliyor.
Peki sizce Simay beğendi mi? Ne demiştir Pantene 3 Dakikada Mucize KRem hakkında?

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir