Flormar Rolln Go Sürmek Gerçekten Kolay Mı? – Dila

409 0

Ahh şu kadınların güzellik çilesi bitmek bilmiyor! Yok makyajı, yok manikürü, yok saçı, yok ağdası… Her birisi için ayrı ayrı vakit harcıyoruz, çile çekiyoruz. Ama itiraf edelim en zoru ve en çok vakit harcadığımız makyaj 🙂

Her sabah uyandığımızda gideceğimiz yere göre, giydiğimiz kıyafete göre makyaj düşünüyor ve yapıyoruz. Hele bir de özel bir etkinlik varsa düğün, davet gibi eyvah eyvah. Makyaj öncesi bazlar, highlighterlar, fondötenler ve makyaj sabitleyiciler havada uçuşuyor. Tabii bir de bahar ayları ve son dönem modasıyla birlikte en sevdiğimiz no make-up make-up tarzı var ki ba-yı-lı-yo-rum! Bu makyaj için öncelikle çok bakımlı bir cildiniz olması gerek öyle fondöten bocalayıp suratınıza badana gibi sürdükten sonra highlighter basınca maalesef no make-up olmuyor.

Hep Youtube yüzünden bu makyajlar bu kadar moda oldu. Eskiden bir kapatıcı ya da fondöten bir maskara, belki özel bir günse eyeliner ve biraz allıkla işi çözüyorduk. Eğer çok daha özel bir günse gidip makyaj yaptırıyorduk, işi uzmanına bırakıyorduk. Ama olur mu? İlla ki her şeyi bileceğiz dedik ve Youtube’da başladık aramalara: Hangi fondöten uygun? Hangi maskara daha iyi? Uygun fiyatlılarda hangi allık alınmalı? Eyeliner nasıl çekilir?

Hepsine alıştım da neredeyse yüzyıldır kadınların sürdüğü şu eyeliner olayına ne alışabildim ne sürebildim derkeen, çıktı geldi Flormar Rolln Go Liner! Biliyorsunuz eyeliner’ın makbulu kuyruklu ve gözünüzün şekline göre en doğru bakışı gösterenidir. O kuyruk için neler yapmadık ki? Bantlar yapıştırdık, göz açık/kapalı denedik, gözümüzün altındaki çizgiyi takip ettik, kağıtlar koyduk o kuyruk düzgün olsun ve ince olsun diye. Hiçbiri beni tatmin etmedi açıkçası. Gerçi son zamanlarda bant yapıştırarak kabul edilebilir sürmeye başlamıştım ama onda da kalınlık ayarını yapmak zor. İnce uçlular, dip liner’lar, kalem gibi olanlar ne varsa denedim. Ama o incelik-kalınlık derecesini bir türlü tutturamadım. Elimin ayarı yoksa demek ki. Flormar Rolln Go Liner’ı görünce dedim ki denemezsem olmaz! Kendime ihanet etmiş olurum. Ucu fırça değil bayağı plastik, pizza kesme bıçağını andıran bir rulo/yuvarlak/daire (adını siz koyun 🙂 ) var. Ve resmen istediğiniz kuyruklu eyeliner’ı istediğiniz incelikte ya da kalınlıkta çekiveriyorsunuz. Fırça olmadığı için bulaştırma ya da yanlışlıkla kalınlaştırma riski de yok! Tabii ki ilk denemede zorlandım fakat daha sonra alışınca kolaylaştı ve kesinlikle diğer denediğim eyeliner/dipliner seçeneklerine göre en kolayı oldu.

Peki sizce Dila ne düşünüyor bu konuda? Bildiğim kadarıyla kendisi eyelinerı Denedikbiz ekibinde en iyi yapanlardan, iyisi mi biz Flormar Roll’n Go Liner hakkındaki düşüncelerini Dila’dan dinleyelim.

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir