Hımalaya – Saç Dökülmesine Karşı Şampuan | Simay

3621 0

 

Daha önceki videolarda ve yazılarda kadınların saçlarıyla olan aşk-nefret ilişkisinden bahsetmiştik hatırlarsanız. Simay da her kadın gibi(çaktırmayın ama çoğu kadından daha fazla) saçları daha sağlıklı olsun, daha güzel görünsün diye didinip duruyor. Hayır bir de tek bir sorunu veya tek bir çözümü olmuyor ki saç dediğin şeyin; yağlı saç, kuru saç, dökülen saç, koparak dökülen saç, kepekli saç… Bu listenin daha ne kadar çok uzayabileceğini bilseniz inanamazsınız. Mesela benim yapı itibariyle ince telli, çabuk yağlanan ve çok dökülen saçlarım var. Şimdi diyelim ki bir tanesine çözüm niteliğinde bir ürün buldum, e diğer sorunlarım? 🙁 Benden size tavsiye, en iyisi en çok hangi probleminizden şikayetçiyseniz gidiniz, ona çözüm bulunuz. Maalesef hepsi aynı anda olmuyor. Simay da kendine kalıcı bir çözüm bulamamış şampuanları tek tek deniyor, sıra Himalaya Şampuan’a gelmiş. O nasıl bütçe yahu Simay? Ne zaman görsem başka bir şampuan peşindesin. 🙂 Bu defa aradığını bulabildin mi onu kendin söylemişsin zaten videoda, ben biraz Himalaya’dan bahsedeyim.

 

Şampuanlarıyla ilgili çok yorum yapamam, çünkü kullanmadım. Ama yüz ürünleri, yani yüz yıkama jeli, tonik, krem gibi ürünleriyle ilgili deneyimlerim var. Kullanmadan önce etrafımda kullanan insanlardan markanın ürünlerinin doğal olduğunu, kimyasal barındırmadığını duymuştum. Ama girip asla araştırmadım. Mesela toniği ve yüz yıkama jelini ilk kullandığınız zaman gerçekten gözeneklerinize işlediğini düşünüyorsunuz ama bir süre geçtikten sonra sadece yüzeysel bir temizlik yaptığını fark ediyorsunuz. Zaten sonradan markayı incelediğim zaman da kendilerinin öyle biz inanılmaz doğalız gibi bir iddiası yok. 🙂 Yani buradan “hani doğaldı bunlar değilmiş iştee” diye isyan edecek arkadaşlar, markanın kendisinin böyle bir söylemi yok. Boşuna yükselmeyiniz! Ama zaten konumuz yüz bakım ürünleri değil. 🙂 Konu Himalaya’dan açılmışken Simay’dan rol çalıp ben de kendi deneyimlerimi anlatayım dedim.

 

Sadede gelirsek, senelerdir piyasada olan şampuanları deneyip bir türlü aradığınız bulamadıysanız, özellikle saç dökülmesine çözüm olacak bir şampuan arıyorsanız, Simay sizin için Himalaya Şampuan’ı denemiş. Ha derdinize çare olur, olmaz orasını bilemeyeceğim. Ama Simay biliyor, siz de videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. İyi seyirler!

8.7
Marka 8.1
Cilt Sağlığı 8.7
Fiyat 9.8
Koku 9.4
Etki 7.6
Simay'a göre

What's your rating?
9.9 Users rating based on 1 votes

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir