Uygun Fiyatlı Fondöten – Flormar Invisible HD Cover | Dila

734 0

Dünya’nın en zor şeyi kadın olmak. Her gece yatmadan sabah giymek için saatlerce kombin yap; çantasıydı, ayakkabısıydı, montuydu derken kafayı bi’ sıyır. Sabah kalk bir de makyaj yap, yetmezmiş gibi üstüne saçını yap. Bitti mi peki? Asla. Her şeyden önce uygun makyaj malzemesini bulacaksın ki bence en zoru bu. Uygun fiyatlı olsun, cilt tipime uysun, uzun süre idare etsin, kullanımı kolay olsun… Derken uzuyor da uzuyor bu liste.
Günümüz fiyatları malum bul bakalım bulabilirsen hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir makyaj malzemesi. Hepimiz kolay kolay tekte bulamıyoruz istediğimiz tarz ürünü. Önce günlerce, hatta bazen haftalarca psikopat gibi gece gündüz araştırmasını yapıyoruz bu işin. Ah kadın olmak!
Dila’da bu arayış içine girmiş ama o aramızda ki şanslılardan olsa gerek Flormar ürünlerinden, hiçbir araştırma yapmadan aldığı uygun fiyatlı fondöten; Flormar Invisible HD Cover ona istediği her şeyi vermiş. Makyajda en önemli malzeme fondöten zaten bence. Cildinin yapısını bileceksin, renk tonunu bileceksin, cildin de neyi düzeltmek ya da neyi ön plana çıkarmak istediğini bileceksin, üstüne bir de ürünlerin özelliklerini bileceksin. Bileceksin de bileceksin işte… Dila da bundan mustarip olanlarımızdan. Her ne kadar Flormar alışverişinden memnun kalmış olsa da cilt rengine uygun Flormar fondöteni bulamamış olmaktan yakınıyor. Buna rağmen bu kadar beğendiği, bir fondötenden aradığı şeyleri bulduğunu söylediği Flormar Invisible Fondöten Dila’ya ne vermiş peki? Ne arıyordu ki Dila? Çoğumuzun derdine çare olacak, sanki? Alıp uygulayıp anlatması ondan; izleyip, derdinize son vermek sizden. E hadi bakalım iyi seyirler.

Yorum yapılmamış

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir